HURTOWNIA ZOOLOGICZNA

nowości i promocje

katalog

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na naszej stronie przedstawiamy jedynie towary będące przedmiotem naszego importu. Zapraszamy też do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, którego oferta jest skierowana do odbiorców indywidualnych mających trodnosci z zaopatrzeniem się w nasze produkty w miejscu swojego zamieszkania.więcej

polecamy

photo1

Doskonałą suchą karmę dla psów i kotów produkcji firmy Nuova Fattoria s.r.l  z Włoch. Karma przyswajalna w ponad 90% o doskonałych walorach smakowych i odżywczych.

więcej

Nuova Fattoria

Firma Nuova Fattoria Ghedi, powstała w roku 1988 jako wytwórnia karm dla psów. W jej założeniach zawsze było dostarczać produkty o najwyższej jakości. Surowce używane do produkcji dobierane są spośród najlepszych gatunkowo i podlegają dokładnym badaniom laboratoryjnym jeszcze przed ich zastosowaniem. Wszystkie one są dopuszczone do produkcji żywności dla ludzi.
Mączka mięsna nie zawiera takich produktów pochodzenia zwierzęcego jak paznokcie, skóra, kości. Wielką zaletą jej produktów jest ich wysoki stopień przyswajalności (do 90 % co stanowi najwyższy wskaźnik na rynku). Wyniki te uzyskiwane są dzięki żmudnemu procesowi produkcyjnemu, w którym każdy składnik traktowany jest ze szczególną troską o zachowanie jego walorów (przeciwnie niż w innych procesach gdzie w wyniku ekstrudacji ulegają one częściowemu zatraceniu). Proces technologiczny polega na unikalnym sposobie ekstrudacji warzyw a następnie zastosowaniu składników scalających i mączek mięsnych bez procesu poddawania ich wysokim temperaturom potrzebnym do spiekania granulek. Dzięki temu procesowi uzyskiwana jest karma o “miękkiej” konsystencji chętnie spożywana również przez zwierzęta nie lubiące twardego pokarmu (takiego jak tradycyjna sucha karma). Do produkcji karmy nie są stosowane żadne środki zapachowe i barwiące w celu pełnej ochrony zdrowia zwierząt, dla których jest ona przeznaczona. Zastosowana ilość składników mineralnych, pierwiastków i witamin sprawia, że zwierzęta otrzymują pokarm w pełni zaspokajający ich potrzeby dla pełnego i zdrowego rozwoju. W ten sposób otrzymywana jest karma o niezrównanym stopniu przyswajania, odpowiednia również dla zwierząt o wrażliwym układzie trawiennym oraz w starszym wieku.
Dowodem wysokich walorów tych karm jest bardzo pozytywna ocena  ze strony lekarzy weterynarii.
Karmy NUOVA FATTORIA z całą pewnością można polecić dla zdrowego i wysoko ekonomicznego żywienia zwierząt.


                                                                                                                                   AB-01-15
                                                                                                                     StoneCrick 15 kg

AB-01-05
StoneCrick 5 kg

Kompletna karma dla psów dorosłych, normalnie aktywnych. Doskonała poprzez swoje walory smakowe, pełnostrawność, wysokoenergetyczność (4.650 kilokalorii) oraz  walory smakowe. Nuova Fattoria jest pierwszą firmą, która wprowadziła ideę wyselekcjonowanego ekstrudowania karmy. Technologia produkcji pozwala na uzyskanie wysokoenergetycznych produktów z zachowaniem wszystkich walorów surowców.                                                                                                                                  AB-03-15
                                                                                                                MisterOldLight 15 kg

AB-03-05
MisterOldLight 5 kg

Kompletna karma dla psów mało aktywnych, wysterylizowanych i starych. Odpowiada zmniejszonym potrzebom na proteiny i tłuszcze zachowując wysokie walory smakowe oraz pełnostrawność. Wartość energetyczna karmy wynosi 4.650 kilokalorii.
Technologia wytwarzania pozwala na uzyskanie bardzo wysokiej jakości karmy z zachowawaniem wszystkich walorów surowców użytych do jej produkcji.                                                                                                                                    AB-03-15
                                                                                                                      MisterPuppy 15 kg

AB-04-04
MisterPuppy 4 kg

Kompletny pokarm dla szczeniąt (od  6 tygodnia do 12 miesięcy) oraz suk ciężarnych lub karmiących. Produkt wyróżnia się wysoką wartością odżywczą oraz przyswajalnością. Jest to pokarm kompletny i wyważony w pełni  zaspokajający wszystkie potrzeby odżywcze szczeniąt i suk ciężąrnych.
AB-02-15
StoneCrickPlus 15 kg

Kompletna karma dla psów
dorosłych, bardzo aktywnych                                              AB-11-05
i ciężko pracujących. Zalecana                                       StoneCat 5 kg
dla psów stróżujących, biega-
jących w zaprzęgach, przeby-                   Kompletna karma dla kotów
wających z trudnych warunkach                wszystkich ras o normalnej
(np. mrozy) poza pomieszczeniami.               aktywności. Wyróżnia się
Doskonała poprzez swoje walory                 wysoką energetycznością,
smakowe, pełnostrawność, wyso-                   znakomitym, budzącym
koenergetyczność  (4.650 kilokalorii)                   apetyt smakiem oraz
oraz  walory smakowe.                                        wysoką strawnością.


powrót do suche karmy